درباره ما

شرکت کیان سنگ پاسارگاد

۲۵

۱۱

۹۷۰۰۰

۸۷۵

آشنایی با شرکت کیان سنگ پاسارگاد

شرکت کیان سنگ پاسارگاد جزو مجموعه گروه بازرگانی صادرات و واردات و فرآوری سنگ های عباس آباد و حاجی آباد می باشد که از سال ۱۳۹۰ شروع به فعالیت نموده است.

شرکت کیان سنگ پاسارگاد به صورت رسمی از سال ۱۳۹۲ غیر از صادرات سنگ به صورت عمده، شروع به فرآوری سنگ های عباس آباد و حاجی آباد نمونده است.

این شرکت در دو قطب صنعتی بو علی (که به طور انبوه شروع به فرآوری سنگ عباس آباد نموده است) و شهرک صنعتی محلات ارغده (که شروع به فرآوری سنگ حاجی آباد نموده است) در حال فعالیت است.

برش CNCسر ستون سنگ نما
برش CNC سنگ نما

ساب های شرکت کیان سنگ پاسارگاد روی ۹۲ درصد و لقمه های تناکس ایتالیا و رزین ریف تالیا می باشد.

برش خورده این سنگ ۱/۸ در عرض ۴۰ ۳۰ ۲۰ و عرض ۴۰ ۲۰ ۳۰ در قطر های ۴ با قد پای بلند و درصد رزین خیلی پایین انجام می شود.

شرکت کیان سنگ پاسارگاد در طی سال های اخیر با شرکت های بزرگی که در شهر ها و استان های مختلف مشغول به اجرای پروژه های عظیمی عمرانی هستند همکاری داشته است.

این شرکت در کاشان، تهران، شمال کرج و شهر های و استان های دیگر به طور انبوه با پروژه مختلف در حال فعالیت می باشد. و همچنین افتخار همکاری با پروژه پزشکان شرکت نفت قم، پروژه ساختمان دادگستری باغستان کرج و همچنین پروژه مجمتع پزشکان کاشان با جناب دکتر ملکی را داشته است.

شرکت کیان سنگ پاسارگاد به غیر از فروش محصولات به صورت پلاک، درزمینه های ابزار های برش cnc، ابزار های برش حجمی سر ستون پا ستون یا کتیبه یا صراحی که در نما های کلاسیک مورد استفاده قرار می‌گیرد شروع به فعالیت نموده است.

این شرکت با ۳ دستگاه بزرگ ۲ حد ۴ حد  ۶ حد شروع به فعالیت و برش طرح های cnc برای پروژه های کلاسیک نمونده است.

مشخصات سنگ عباس آباد:

سنگ تراورتن عباس آباد سوپر یکی از جذاب ترین و زیباترین سنگ های نمای ساختمان است که سفیدی آن چشمان هر بیننده ای را به خود جلب می کند. این سنگ بدون شک انتخاب خوش سلیقه هاست.

سنگ عباس آباد سوپر یکی از محصولات فروشگاه آنلاین سنگ وزین است که از ویژگی های آن می توان به داشتن ظاهری زیبا با رنگی متمایل به سفید و مقاومت بالا همچنین صیقل پذیری بسیار بالا و تخلخل کم در سطح سنگ و در نتیجه مقاومت در برابر باران های اسیدی برای کاربری نمای ساختمان دانست.

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

اعضای تیم شرکت کیان سنگ پاسارگاد

مهندس صانعی
مدیرعامل

مهندس شیرالی
مدیر

مهندس مبینی
طراح

از سنگ معدن تا سنگ نمای ساختمان با شماییم!

تماس با ما